Op je werk goed uit de voeten met Frans
Als je regelmatig telefoongesprekken voert met Franstalige klanten of leveranciers, is het prettig om zeker te zijn van de dingen die je in het Frans kunt zeggen. Dat leer je bij Regina Coeli.
Natuurlijk leer je iets over de Franse grammatica, maar je gaat vooral aan de slag met de gesprekken die je tijdens je werk voert en de mailtjes die je dan schrijft. Je taaltrainers oefenen een-op-een met jou allerlei situaties die jij in de praktijk tegenkomt.
We adviseren beginners om een intensieve trainingsweek te volgen. Daarna kun je op je werk uit de voeten met het Frans. Zo’n week is hard werken, maar wij zorgen ervoor dat je het volhoudt: onze koks zorgen voor lekkere maaltijden, je kunt sporten, een lekker kopje koffie drinken en het is gezellig met andere cursisten. Eventueel kun je de trainingsdagen verdelen over twee weken.
In drie stappen naar een taaltraining Frans
|
CONTACT MET CLIENT SERVICES
|
INTAKE MET EEN TAALTRAINER
|
VOORBEREIDING
|
Is een training bij Regina Coeli iets voor mij?
Wij zijn ervan overtuigd dat iedereen een vreemde taal kan leren bij Regina Coeli. Dat komt doordat we jouw lessen helemaal laten aansluiten op jou. De taaltrainers zien heel snel wat wel en niet werkt.
Wat kan ik na een training bij Regina Coeli?
Start je als beginner, dan heb je na een week een goede basis in het Frans. Tijdens de intake zal de taaltrainer samen met jou haalbare doelen opstellen voor jouw training.
Van wie krijg ik les?
Onze taaltrainers Frans zijn geboren en getogen in een Franstalig land. Ze wonen allemaal al geruime tijd in Nederland, zodat ze ook goed Nederlands spreken. Sommige zijn opgeleid als docent, andere taaltrainers hebben ervaring in een heel ander vakgebied, bijvoorbeeld in marketing, HR of administratie.
Moet de training echt een week duren?
We raden de training van maandag tot en met vrijdag aan, omdat je na een paar dagen in een flow komt. Maar het is natuurlijk niet verplicht. Wat voor veel mensen werkt, is dat ze eerst drie dagen achter elkaar komen en een paar weken later nog eens twee dagen. Zo is het makkelijker te combineren met je werk en privéleven.